Dyrektor Zarządzający

Twój zakres obowiązków
Zarządzanie całokształtem działalności operacyjnej drukarni.
Nadzór nad realizacją planów sprzedażowych i marketingowych.
Zarządzanie zespołem oraz motywowanie i rozwijanie pracowników.
Optymalizacja procesów operacyjnych, w szczególności produkcyjnych, w celu zwiększenia efektywności i rentowności.
Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami i partnerami biznesowymi.
Monitorowanie rynku i konkurencji oraz dostosowywanie strategii firmy do zmieniających się warunków.
Zarządzanie budżetem i nadzór nad finansami firmy.
Udział w kreowaniu i realizacji strategii rozwoju przedsiębiorstwa.

Nasze wymagania
Wykształcenie wyższe.
Min. 10 lat doświadczenia zawodowego, w tym min. 5 lat na stanowisku kierowniczym.
Udokumentowane sukcesy w zarządzaniu i rozwijaniu organizacji produkcyjnej.
Doskonałe umiejętności przywódcze i interpersonalne.
Umiejętność strategicznego myślenia i podejmowania decyzji.
Dobra znajomość języka angielskiego.
Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu.
Wysoki poziom samodzielności, odpowiedzialności i zaangażowania.

Mile widziane
Dyplom MBA.
Znajomość rynku poligrafii i branży wydawniczej.
Znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją.

To oferujemy
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.
Możliwość udziału w kształtowaniu strategii i rozwoju firmy.
Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. W przyszłości możliwość powołania do Zarządu Spółki.

O nas
OZGraf S.A. – Olsztyńskie Zakłady Graficzne – to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych drukarń dziełowych na rynku poligraficznym, zarówno w Polsce, jak i w Europie, dla której realizowanych jest ok. 50% produkcji. Istnieje na rynku od 1945 roku, a od 2020 roku firma jest częścią Grupy Kapitałowej KOMPAP S.A. notowanej na GPW.
OZGraf oferuje klientom w branży wydawniczej wieloletnie doświadczenie połączone z najnowocześniejszą technologią, co pozwala na realizacje najbardziej wymagających projektów.

OPRAWA TWARDA I ZINTEGROWANA DO 50.000 EGZ. DZIENNIE
OPRAWA MIĘKKA DO 50.000 EGZ. DZIENNIE